kvetak

Květák s Hovno pankáčema přestal hrát v roce 2015, článek tedy není aktuální, ale jako vzpomínku a připomínku jeho přínosu kapele článek necháváme.

Uhádnout, na co hraje Květák je dost jednoduché - Květák totiž hraje vlastně na všechno.

V Hovno pankáčích však na kytaru nehraje - kytarystů je tam dost a navíc mu Ymrich jakýkoliv jiný post zakázal. Jak bylo zmíněno, tak Květák je hudební multitalent a také díky tomu byl doporučen vedoucí školního pěveckého sboru jako adept na hudebníka v Hovno pankáčích. Z fotky je asi zřejmé že je nejmladším členem Hovno pankáčům, možná lze napsat, že je dramaticky nejmladším.

Květákův kontakt s kapelou nezačal úplně ideálně - Korry oponoval jeho maturitní práci a z generátoru náhodných čísel Korrymu vyšla známka, se kterou Květák nebyl úplně spokojen. (To platí i o jeho spolužácích, kteří dopadli stejně. Je možné, že šlo o poruchu generátoru). I přes toto drobné nedorozumění si Květák našel cestu do zkušebny a zhostil se své role výborně. Není bez zajímavosti, že ani Květák nejspíše nemé dobré zkušenosti s učiteli o čemž svědčí drobná záležitost, projednávaná na pedagogické radě. O to víc je s podivem, že Květák zvládá s takovými individuy pracovat na shit punku nejvyšší kvality.

Květák je hrdým majitelem mailu kvetak(zavinac)hovnopankaci.cz.

Poslouchej

Kalendář akcí

Galerie foto

Koukej

Koncert ve Velb...
Image Detail Image Download

Hlášení