ymraYmrich je jediný člen kapely, kterému Ymrich něco nezakázal. I když je možné, že si zakázal hrát na basu.

Každopádně Ymrichovy zákazy pomáhají udávat kapele správný směr a uržují kolektiv. Ten se totiž baví zejména tím, jak zrušit Ymrichovo zákazy. Bohužel si neuvědomili, že tím, že vstoupili do Hovno pankáčů, souhlasili s tím, že Ymrich bude mít vždy poslední slovo a jeho rozhodnutí platí. To mimochodem platí i o Ymrichovo soukromém životě. Možná i proto je jeho věrným společníkem kocour, který se tajně snaží porušovat Ymrichovo zákazy. Např. Ymrichův zákaz škrábání pohovky viditelně nenese žádné zásadní výsledky.

Ymrich studoval pedák s Danem, spolu také založili několik kapel. Pokud byste chtěli udělat Ymrichovi radost, pochvalte mu písničku Změna od Funkce šroubu - ta je celá jeho a je ještě z dob, kdy s Funkcí šroubu hrál.

Ymrich má na svědomí téměř všechny naše písničky a protože by tvorbu písniček ve spojení s časově náročným učitelováním nestíhal, rozhodl se pověsit křídu na hřebík a přestal učit. Pracuje na volné noze jako překladatel a jako jediný z nás tak státu peníze dává. Někdy si říkáme, že byměl státu dávat víc, aby zbylo víc i na obyčejné státní zaměstnance.

Kdybyste chtěli mít jako on hlavu v oblacích stačí se s ním domluvit a přispět mu na palico do letadla a rád vás povozí kde budete chtít.

Ymrichovi můžete napsat na mail ymrich(zavinac)hovnopankaci.cz.

Poslouchej

Kalendář akcí

Galerie foto

Koukej

Koncert Fabrika...
Image Detail Image Download

Hlášení