dgdfgf

Ani zpěv nezůstal v Hovno pankáčích beze změn.

Vojta je jak nejmladší člen Hovno pankáčů, tak i poslední zpěvák. Jedinej opravdovej konkurz, kterej jsme v kapele udělali byl na zpěváka (přitom Vojta se do něj nehlásil a celkem se přihlásili dva zájemci). Se zpěvem to vypadalo docela na problémy, ale pak zasáhla Péťa a z dekadentního prostředí vysoké školy nám na zkoušku přivedla Vojtu. Hned ze začátku bylo jasný, že s Vojtou to bude klapat. Drobnej problém s dojížděním na zkoušky z Humpolce se vyřešil Vojtovým nástupem do nejmenovaného hyper- super- marketu. Mimo zpěv Vojta hraje na kytaru, mluví hlasem Luďka Soboty a kreslí pařezy.

Kapelu s náma rozjížděl za mikrofonem Jirka. Byl z nás asi nejopravdovější hovno pankáč ;) Zejména z časovejch důvodů se rozhodnul kapelu opustit, takže se nám ani nepodařilo udělat koncert na základce, kde Jirka říďuje. To by bylo vcelku vtipný, po to, co se profláklo, že Jirka s náma zpívá, zažily naše stránky obrovský nárůst zobrazení z česko-krumlovska ;). Původní článek o Jirkovi si můžete přečíst tady.

Úplný začátky s náma dávala Naty, ale zejména kvůli neshodám s neujmenovaným kapelníkem se rozhodla z kapely odejít.

Díky tomu, že jsme vždy měli zpěváka, nemuselo dojít k Ymrichovu plánu B - tedy že by zpíval on. Doufejme, že to tak vydrží ;).

Obrázek ukazuje, že ve výchozím stavu se šířka bere bez paddingu a borderu. Chcete-li do šířky počítat i padding a border, můžete na to použít vlastnost box-sizing.

Řádkové prvky a jejich šířka

Vlastnost width nefunguje na řádkové prvky (např. odkaz <a>). U nich je potřeba pro změnu šířky říci, že jsou blokové (display: block;) a ne řádkové, což ovšem za nimi zalomí řádek. Lepší je hodnota display: inline-block;, což umožní nastavit šířku, ale řádek nezalomí.

Chcete-li například odkazu (typický řádkový prvek) nastavit šířku, musíte ho převést na blokový prvek nebo inline-blokový:

<a style="display: inline-block; width: 200px;" href="/kamkoli">široký text odkazu</a>

Priorita min-width a max-width

Pokud jsou u jednoho prvku ve sporu hodnoty width, max-width a min-width, vždycky vyhraje min-width. Potom max-width. Teprve nakonec, když není ve sporu s max-widt nebo min-width, se uplatní šířka nastavená přes width.

(Max-width je maximální šířka, min-width minimální šířka. Pokud nechápete, kde se to může stát, tak třeba na mobilech nebo obecně kdekoli, kde neznám předem šířku prohlížeče a chci max-width nebo min-width použít.)

Vítejte na stránkách shit-punkové kapely Hovno pankáči.
Asi nikoho nepřekvapí, že hrajeme punk a přitom si nehrajeme na žádný hustý číraře.
Abyste o nás měli představu. tak si můžete si poslechnout naše nahrávky, počítejte se sníženou kvalitou zvuku - jde o nahrávky ze zkušebny. Taky se můžete podívat kde budeme hrát, projít fotečky, a počíst texty.

Poslouchej

Kalendář akcí

Galerie foto

Koukej

Koncert ve Vodň...
Image Detail Image Download

Hlášení