Na kytarách se v Hovno pankáčích nešetří, takže máme hned dva kytaristy. Vtipně hrajeme na obě kytary to samé, takže je to vlastně to samé, jako by byl kytarista jen jeden. I když doopravdy se nám úplně nedaří hrát stejně, takže každé vystoupení je vlastně originál.

Je zajímavé, že jediní kytaristi jsou od začátku kapely stejní. Vyvozujeme z toho, že oproti jiným nástrojům jsou kytaristi větší srdcaři...

Kytaru Ibanez, texty a muziku má v kapele na starost Ymrich. Sám se (s naším odsouhlasením) nominoval do pozice kapelníka. Je jediným majitelem pilotního průkazu v kapele, ale zatím nás nikam nesvezl (neslétl?). I přes vrozenou a neléčenou lenost se mu daří vytvářet písničky pro kapelu a uživit se na volné noze. Raději před ním nemluvte o Babišovi!!! Článek z původního webu o Ymrovi je k přečtení tady.

Kytaru Les Paul (ne od Gibsona) v Hovno pankáčích obstarává Korry. Po úspěchu se zajištěním nové zkušebny v budově nejmenovaného gymnázia a bicí soupravy se vyhoupl do pozice geniálního manažera kapely. Díky této vytíženosti nemá dostatek času k pilování kytarových sól, takže nic podobného od nás nečekejte. Jako učitel na už podruhé nejmenovaném gymnáziu dodává fanoušky a fanynky pro Hovno pankáče. Historka o Korrym ze strýho webu je tady.

Poslouchej

Kalendář akcí

Galerie foto

Koukej

Jirsíkův rockov...
Image Detail Image Download

Hlášení