Ani zpěv nezůstal v Hovno pankáčích beze změn.

Vojta je jak nejmladší člen Hovno pankáčů, tak i poslední zpěvák. Jedinej opravdovej konkurz, kterej jsme v kapele udělali byl na zpěváka (přitom Vojta se do něj nehlásil a celkem se přihlásili dva zájemci). Se zpěvem to vypadalo docela na problémy, ale pak zasáhla Péťa a z dekadentního prostředí vysoké školy nám na zkoušku přivedla Vojtu. Hned ze začátku bylo jasný, že s Vojtou to bude klapat. Drobnej problém s dojížděním na zkoušky z Humpolce se vyřešil Vojtovým nástupem do nejmenovaného hyper- super- marketu. Mimo zpěv Vojta hraje na kytaru, mluví hlasem Luďka Soboty a kreslí pařezy.

Kapelu s náma rozjížděl za mikrofonem Jirka. Byl z nás asi nejopravdovější hovno pankáč ;) Zejména z časovejch důvodů se rozhodnul kapelu opustit, takže se nám ani nepodařilo udělat koncert na základce, kde Jirka říďuje. To by bylo vcelku vtipný, po to, co se profláklo, že Jirka s náma zpívá, zažily naše stránky obrovský nárůst zobrazení z česko-krumlovska ;). Původní článek o Jirkovi si můžete přečíst tady.

Úplný začátky s náma dávala Naty, ale zejména kvůli neshodám s neujmenovaným kapelníkem se rozhodla z kapely odejít.

Díky tomu, že jsme vždy měli zpěváka, nemuselo dojít k Ymrichovu plánu B - tedy že by zpíval on. Doufejme, že to tak vydrží ;).

Poslouchej

Kalendář akcí

Galerie foto

Koukej

Koncert v Krytu
Image Detail Image Download

Hlášení