Rozhodli jsme se nejít cestou trapných a vlezlých slev, ale rovnou dávat věci zadarmo!

Protože zatím nejsme v situaci, kdy by se vyplatilo cestovat do Číny a zajistit si ruční výšivky na trikách, nabízíme zájemcům o naše trika soubory s jejich návrhy. Tyto soubory přijdou zájemcům po nákupu, pak je možné si je nechat buďto vytisknou na triko osobně v nějaké kamenné potiskávaárně triček, nebo vše řešit moderně přes siť.

Cenu odhadujeme na cca 250 Kč.

Časem možná přidáme nějaké doporučené výrobce triček a případně i návod, jak přesně na to. Pokud by jste potřebovali specifický formát souboru, nebo nějakou radu, tak napište.

Lenochům nabízíme možnost nechat si vše udělat, ale samozřejmě to nebude zadarmo!

HPtricka 03 napis W

 Slušivý nápis s názvem shit-punkové kapely!

 Za srandovní cenu 0 Kč dostanete po nákupu e-mail se souborem, ve kterém bude uložen návrh tohoto trička. Pozor, je černý, takže se nehodí na tmavý trička! Soubor můžete buď osobně zanést, nebo poslat do tiskárny, kde vám jej vytisknou na vybraný tričko!
0,00 Kč
Množství:
HPtricka-07 logo W

 Logo Hovno pankáčů na bílým triku.

 Za srandovní cenu 0 Kč dostanete po nákupu e-mail se souborem, ve kterém bude uložen návrh tohoto trička. Pozor, je černý, takže se nehodí na světlý trička! Soubor můžete buď osobně zanést, nebo poslat do tiskárny, kde vám jej vytisknou na vybraný tričko!
0,00 Kč
Množství:
HPtricka-02 logo B

 Logo Hovno pankáčů na černým triku.

  Za srandovní cenu 0 Kč dostanete po nákupu e-mail se souborem, ve kterém bude uložen návrh tohoto trička. Pozor, je bílý, takže se nehodí na světlý trička! Soubor můžete buď osobně zanést, nebo poslat do tiskárny, kde vám jej vytisknou na vybraný tričko!
0,00 Kč
Množství:

Poslouchej

Kalendář akcí

Galerie foto

Koukej

Studio u Martin...
Image Detail Image Download

Hlášení